2018 Yılında Hangi Burç Nasıl Etkilenecek?

 

            Astroloji yıldız hareketlerini ve bu hareketler ile birbirlerini nasıl etkilediklerini inceleyen ve açıklayan bir dalıdır. Her burç kişinin yıldız haritasına göre belirlendiği için doğdukları gün, hatta doğdukları saat bu yıldızların konumu ve birbirileri ile olan etkileşimi kişinin fiziksel halinden ruha haline varana kadar birçok duygu durumunu etkilemektedir. Bu sebeple de herkesin yıldız haritasını öğrenmesi davranışlara yön vermesi açısından oldukça faydalıdır. Çünkü yıldız hareketleri sadece bir gün ile sınırlı kalmamakta insan hayatını her gün ve her saat etkilemektedir. Yıldızlar sürekli olarak hareket halinde olmasalar da dönem dönem yaptıkları belirgin hareketler kişilerin aşk hayatında, alacağı kararlarda, duygusal iniş çıkışlarda, sağlık durumlarında ve maddi durumlarında olumlu ya da olumsuz etkiler yaratabilir. 2018 yılında yıldızların beklenen hareketlerine göre ise bazı burçlarda meydana gelebilecek değişiklikler aşağıdaki gibi kısaca yorumlanabilir.

 

 -Yengeç Burcu

 

            Yengeç burçlarının yeni sene ile birlikte aşk hayatında bir yükseliş var. Yalnız olan yengeçler bu sene aradıklarını bulacak ve ilişkisi olan yengeçler ise yaza doğru evlilik planları yapacak.

 

 -Akrep Burcu

 

            Akrep burçları 2018 de maddi kararlar ile ön plana çıkacak. Bu sene içinde herhangi bir yatırım yapmayı düşünen akrepler özellikle kış aylarını iyi değerlendirmeliler. Akreplerde yer değişikliği ve hareket etkilerinin sıklıkla yaşanacağı bir dönem olan 2018’in kış aylarında iş değişikliği, iş kurma ya da şehir değişikliği gibi beklenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.

 

 -Balık Burcu

 

            Balık burcu üzerindeki etkilere bakılırsa 2018 biraz hayal kırıklığı yaşamalarına sebep olabilir. Bu süreçte yaşayacakları duygusal ve manevi çöküntüler balıkları etkileyecek olsa da hayatlarının en kötü dönemi de olmayacak.

 

 - Terazi Burcu

 

            Terazi burcu 2018’de tam anlamı ile dengeye gelen bir burç olacak. Bir takım madde ve manevi yüklerinden kurtulan teraziler geleceğe dair yeni kararları de bu sene içinde almak isteyebilir. Enerjisi ile etrafındakileri de yükseltecek olan terazi için 2018 güzel bir sene olacak.

 

 -Oğlak Burcu

 

            Enerjinin ve gücün yüksek olduğu bir sene olan 2018 Oğlaklar için tam anlamı ile bereketli bir sene olacak. Mali idare açısından oğlaklar bu sene içinde doğru kararlar verir ise bir yükseliş içinde olabilir.

 

 -İkizler Burcu

 

            Etrafındaki kişiler ile alakalı olarak hayal kırıklığına uğrayan ikizler bu anlamda kendilerine ders çıkararak daha sağlam adım atmayı öğrenecekler.

 

 - Kova Burcu

 

            Aşk hayatında alacakları her türlü karar için önü açık görünen kovalar için aynı zamanda 2018 senesi oldukça bereketli ve şanslı geçecek.

 

Benzer İçerikler