Big Bad Woodoo Daddy Ses & Müzik & Kayıt Teknikleri Analizi (Reklampedia 2018)

 

Reklampedia ailesine katılan yeni üyemiz Devlet Opera ve Balesi sanatçısı / Akademisyen Yunus Emre Özorhan ile ses analizi yapmaya devam etmekteyiz.

 

Program moderatörü Dr. Barış Tunçbilek ile Yunus Emre Özorhan hem teknik ses analizi değerlendirmeleri yapacaklar hem de işe biraz espri katmaya çalışacaklar.

 

Bu bölümümüzde Karsu - Jest oldu (Mustafa Sandal) ve efsane vokalist Hümeyra'dan Gidemediklerimiz'i beraberce ele aldık. Yani bir nevi tek bir programda iki nitelikli sese yer vermiş olduk.

 

Lütfen sizler de bize dinlemek istediğiniz şarkıları yollayınız. Özellikle farklı seslere ilgimiz çok büyük ve her şarkının vokali, kayıt teknikleri, aranje niteliği, pazarlama unsurları gibi noktalarına bakmaya gayret göstereceğimizi belirtmek isteriz.

 

Yunus Emre Özorhan Hakkında: Big Bad Woodoo Daddy Ses & Müzik & Kayıt Teknikleri Analizi 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Şan/Opera Lisans bölümünü bitirdi. 1988/1992 Devlet Çoksesli Korosu'nda 1992 den itibaren halen Ankara Devlet Opera ve Balesi sanatçısıdır. 2005/2007 arası Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda 2008 den itibaren de Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Şan/Opera /Popüler Müzik Şarkıcılığı yarı zamanlı öğretim elemanı olarak çalışmaktadır. Çin, Rusya, Danimarka, Almanya, Kıbrıs, Norveç, Estonya ve İtalya' da Konser ve Opera Temsilleri'nde görev aldı. Ayrıca 657 grubunun solistidir. 2018 de Reklampedia ailesine Müzik Editörü olarak katıldı instagram: yunusemreozorhan KEYİFLİ SEYİRLER DİLERİZ :)

 

Benzer İçerikler

İçeriğe ait yorumlar (0)

İçeriğe yorum bırak

Yorumlarınızın yayınlanabilmesi için (*) işaretli tüm alanların doldurulması zorunludur.


E-Mail listemize kayıt olmak ister misiniz ?

Reklam Alanı