FIRÇALARLA YOLCULUK SERGİSİ RÖPORTAJI (2018)

Sergi Fine Art Sanat Birliği Mega Proje kapsamında hazırlanmış olup, Başkan Funda Tümer Küratörlüğü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio Sanat Galerisi ev sahipliğinde, 23 Şubat 2018 tarihinde sanatseverler ile buluştu

Resim Sanatı'na dair birçok farklı tarz ve teknikte eserin yer aldığı sergi de Genç ve Orta Kuşak 24 değerli sanatçı yer almaktadır.

 

Serginin açılışını Başkan Funda Tümer ve TDHD. Genel Başkanı ve Amerika Fahri Kültür Sanat Elçisi Yalçın Mıhçı sanatçılar ile birlikte gerçekleştirildi. Sergi 05 Mart 2018 tarihine kadar izlenebilecek.

 

Açılışa İş ve Sanat Camiası'ndan başta, TDHD Genel Başkanı Yalçın Mıhçı, Hem Şirketler Grubu Kadir Horoz, İş Adamı Seyfettin Çelik, Önder Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ekinci, İş Adamı Osman Demirbilek, İş Adamı Yusuf Yıldız, Şimşek Kolejleri Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şimşek, Kırgızistan İş Kadınlarını temsilen Nuriye Süleymanova, Arçelik Ank. Müdürü Kayhan Cevher ve eşi Elif Cevher, Erbaşı Hukuk Avukat Nevres Erbaşı, Ankara Ya.Pa Okulları Sahibi Özlem-Mete Varolgüneş, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ö.Ü. Meltem Bahçelioğlu, AvivaSA Şirketler Grubu temsilen Tuba Barışık, İş Adamı Bora Karayel, YBS Şirketler Grubu ve Ulusal Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tümer, Ressam Ali Çağlayan, Ressam Derya Saatçioğlu, Ressam Nedim Bilgiç, Ressam Fehnur İpek önde olmak üzere birçok önemli konuk katıldı.

 

Resim Sanatı'na dair farklı tarz ve teknikte 60 eserin yer aldığı sergide, Genç ve Orta Kuşak 24 önemli sanatçı yer almakta. ( Alev Çetinkaya-Aslı İzolluoğlu-Ayda Sezgingil Doğan-Bahar Ulus-Baksen Öçal-Erdal Bölükbaşı-Funda Tümer-Gülfem Üstündağ-Gürkan Gürsoy-Hayriye Kuran-Hülya Tuncel Ilgaz-Kübra Bulduklu-Lale Gökdağ-Mehmet Ciril-Müjgan Çevik Çorbacı-Nuran Özşen-Nurgül Baş Kılıç-Özlem Akdağ-Sema Koç-Şehnaz Aykaç-Şükran Karakurt-Tülin Yavuz-Yasemin Bider-Zişan Demirci )

 

LÜTFEN YORUMLARINIZI DA BİZLERLE PAYLAŞINIZ.

 

Benzer İçerikler

İçeriğe ait yorumlar (0)

İçeriğe yorum bırak

Yorumlarınızın yayınlanabilmesi için (*) işaretli tüm alanların doldurulması zorunludur.


E-Mail listemize kayıt olmak ister misiniz ?

Reklam Alanı