KÖPEKLERDE ANTİBİYOTİK TERCİHİ ( NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR? NASIL KULLANILMALIDIR?)

 

Antimikrobiyaller hayvanlarda en yaygın kullanılan ilaçlar olup, ayrıca köpeklerde ve kedilerde enfeksiyonların tedavisi için insanlarda kullanılan ilaçlardan da yararlanılmaktadır. Eğer bir veteriner ürün, etkinlik, ambalaj büyüklüğü ya da formülasyon açısından efektif olmayan durumda ise, daha uygun olan insan ilacı hayvan hekimliğinde daha fazla kullanılma nedeni olabilir.

 

Reçeteler hakkında önemli bilgi eksiklikleri de ilacın dozunun ayarlanmasında sıkıntılara ve bulaşıcı hastalığın yetersiz tedavisine yol açabilir, ayrıca antimikrobiyal direnç gelişimine neden olabilir. İlaç kullanımındaki bilgi eksiklikleri veteriner öğrencilerin eğitimleri sırasında dikkate alınması gereken önemli bir konudur. Antimikrobiyal ilaçların kullanımı önerilirken ilaç tercihi antimikrobiyal duyarlılık testlerinin sonuçlarına dayanmalıdır. Aksi kararlaştırılmadığı sürece tavsiye edilen dozlarda köpek ve kedilerde kullanılmalıdır.

 

İzlediğiniz videomuz hoşunuza gittiyse videoyu beğenmeyi ve yeni videoları kaçırmamak için de kanalımızı takip etmeyi unutmayınız!

Abone olmanız için kliklemeniz gereken linkimiz: https://www.youtube.com/channel/UC8Ku...

 

Kanalımızın tüm videolarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

 

➤En Popüler SAĞLIK Videolarımız: https://bit.ly/2LJMhur

➤En Popüler ASMR Videolarımız: https://bit.ly/2H51Jxt

➤En Popüler GURME Videolarımız: https://bit.ly/2xqz6eF

➤En Popüler OTOMOBİL Videolarımız: https://bit.ly/2kzmp81

➤En Popüler SPOR Videolarımız: https://bit.ly/2IWqemo

➤En Popüler KÜLTÜR Videolarımız: https://bit.ly/2JgP9Aj

➤En Popüler FİRMA Videolarımız: https://bit.ly/2J1UfgC

➤En Popüler OYUN Videolarımız: https://bit.ly/2LIrEys

➤En Popüler CANLI YAYIN Videolarımız: https://bit.ly/2J3q0Wu

➤En Popüler YAŞAM Videolarımız: https://bit.ly/2Jfo54K

 

Tunçbilek TV (Reklampedia) yaşamınızı kolaylaştıran pratik lezzetler yaratır. Bu pratik lezzetler sadece gurmelik anlamında değil; yaşam, sağlık, oyun, sektör profesyonelleri, otomobil, spor, asmr, kültür, astroloji, tarot, müzik ve psikoloji ana başlıklarında popüler Youtube stüdyo kayıtlarını + Uydu Tv yayınlarını ve her iki mecrada canlı yayınları kapsamaktadır.

 

Şirketimiz reklam & tanıtım firması olarak tam hizmet ajansı formunda hizmet vermektedir. Sizin için çözüm üretebileceğimiz konu başlıklarımız genel olarak şu şekildedir:

 

Google Seo, Youtube Seo, İnternet Sitesi Tasarımı, Grafik Tasarım, Yazılım - Programlama, Kurumsal Video Çekimi, Uydu Tv & İp TV yayıncılığı, Fotoğraf Çekimi, Drone Çekim Hizmetleri, Müzik Albümü Kayıt - Mix Mastering, Klip Çekimi, Müzik Lisanslama, Müzik Gelir Takibi, Vevo Youtube Kanalı Resmi Lisansörlüğü, Fashion Tv Reklam & Organizasyonu ve 32 Yıldır da Bütün Gazetelere Seri İlan - Ticari İlan -Vefat İlanları Yayınlanması.

 

İnternet sitelerimize göz atmayı unutmayınız: www.reklampedia.com www.tuncbilekreklam.com www.tuncbilekreklam.com.tr

KEYİFLİ SEYİRLER DİLERİZ :)

 

Benzer İçerikler

İçeriğe ait yorumlar (0)

İçeriğe yorum bırak

Yorumlarınızın yayınlanabilmesi için (*) işaretli tüm alanların doldurulması zorunludur.


E-Mail listemize kayıt olmak ister misiniz ?

Reklam Alanı