PİEZO ELEKTRİK YÖNTEMİ TÜP BEBEK NASIL ELDE NEDİR? (Mikrogen Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi)

 

Editör: Prof. Dr.Volkan Baltacı Mikrogen Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi:

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00, Cumartesi: 10:00 - 17:00, Pazar Kapalı

 

Adres: Cinnah Cad. 47/1 Çankaya ANKARA

 

Telefon: +90 312 427 48 01 +90 312 427 48 03

 

email: info@mikrogenlab.com

 

Piezo elektrik , yumurta veya spermlerinden kaynaklanan sorunlar nedeniyle tüp bebek denemelerinde başarısız olan çiftler için kullanılmaktadır.Bu teknik sayesinde önceki tüp bebek denemelerinde hiç döllenme elde edilemeyen (total fertilization failure) ve hiç embriyo transferi yapılamamış vakalarda yumurta aktivasyonu sağlanmış ve embriyo elde edilebilmiştir.

 

Piezo elektrik yöntemi uygulanacak yumurta hücreleri, mikroenjeksiyon işleminden (ICSI) yarım saat sonra ‘ mikro tabak’ adı verilen cam kaplar içerisinde bulunan ve paralel iki elektrot arasında özel hazırlanmış tampon çözelti içerisine yerleştirilir.

 

Yumurta hücrelerine elektro hücre manipülatör cihazı ile mikrovolt düzeyde akım verilir.Alternatif ve doğru akımlar,sperm ve yumurta hücrelerinin polarizasyonunu sağlayıp çekirdek membranlarını etkileyerek hücrelerin DNA’larının birleşmesini (nükleer füzyon) sağlamaktadır.

 

Aynı zamanda hücrenin döllenme ve bölünmesi ile ilgili mekanik sistemi de uyarmaktadır .Bu teknik TESE olgularında, total immotil sperm parametresine sahip hastalarda ve immatür sperm enjeksiyonu sonrasında kullanılmakta olup bu sayede daha yüksek fertilizasyon oranları yakalanabilmiştir.Bu nedenle Piezo elektrik yöntemi alternatif bir tedavi olma özelliği taşımaktadır.

 

İzlediğiniz videomuz hoşunuza gittiyse videoyu beğenmeyi ve yeni videoları kaçırmamak için de kanalımızı takip etmeyi unutmayınız!

Abone olmanız için kliklemeniz gereken linkimiz: https://www.youtube.com/channel/UC8Ku...

 

Kanalımızın tüm videolarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

➤En Popüler SAĞLIK Videolarımız: https://bit.ly/2LJMhur

➤En Popüler ASMR Videolarımız: https://bit.ly/2H51Jxt

➤En Popüler GURME Videolarımız: https://bit.ly/2xqz6eF

➤En Popüler OTOMOBİL Videolarımız: https://bit.ly/2kzmp81

➤En Popüler SPOR Videolarımız: https://bit.ly/2IWqemo

➤En Popüler KÜLTÜR Videolarımız: https://bit.ly/2JgP9Aj

➤En Popüler FİRMA Videolarımız: https://bit.ly/2J1UfgC

➤En Popüler OYUN Videolarımız: https://bit.ly/2LIrEys

➤En Popüler CANLI YAYIN Videolarımız: https://bit.ly/2J3q0Wu

➤En Popüler YAŞAM Videolarımız: https://bit.ly/2Jfo54K

 

Tunçbilek TV (Reklampedia) yaşamınızı kolaylaştıran pratik lezzetler yaratır. Bu pratik lezzetler sadece gurmelik anlamında değil; yaşam, sağlık, oyun, sektör profesyonelleri, otomobil, spor, asmr, kültür, astroloji, tarot, müzik ve psikoloji ana başlıklarında popüler Youtube stüdyo kayıtlarını + Uydu Tv yayınlarını ve her iki mecrada canlı yayınları kapsamaktadır.

 

Şirketimiz reklam & tanıtım firması olarak tam hizmet ajansı formunda hizmet vermektedir. Sizin için çözüm üretebileceğimiz konu başlıklarımız genel olarak şu şekildedir:

 

Google Seo, Youtube Seo, İnternet Sitesi Tasarımı, Grafik Tasarım, Yazılım - Programlama, Kurumsal Video Çekimi, Uydu Tv & İp TV yayıncılığı, Fotoğraf Çekimi, Drone Çekim Hizmetleri, Müzik Albümü Kayıt - Mix Mastering, Klip Çekimi, Müzik Lisanslama, Müzik Gelir Takibi, Vevo Youtube Kanalı Resmi Lisansörlüğü, Fashion Tv Reklam & Organizasyonu ve 32 Yıldır da Bütün Gazetelere Seri İlan - Ticari İlan -Vefat İlanları Yayınlanması.

 

www.reklampedia.com www.tuncbilekreklam.com www.tuncbilekreklam.com.tr

KEYİFLİ SEYİRLER DİLERİZ :)

 

Benzer İçerikler

İçeriğe ait yorumlar (0)

İçeriğe yorum bırak

Yorumlarınızın yayınlanabilmesi için (*) işaretli tüm alanların doldurulması zorunludur.


E-Mail listemize kayıt olmak ister misiniz ?

Reklam Alanı